RRETH NESH

Restaurant Marigona ka një traditë të gjatë në ofrimin e shërbimeve të hotelerisë dhe kemi ndërtuar një reputacion të shkëlqyeshëm në këtë fushë. Gjithashtu, është vendosur në një pozitë të jashtëzakonshme, që ofron një pamje relaksuese dhe të rehatshme. Në restaurant Marigona do të gjeni një ambient të ngrohtë dhe të përshtatshëm për të kaluar kohë me familjen dhe miqtë tuaj. Në fakt, stafi ynë mikpritës është shumë i kujdesshëm dhe do të bëjë çmos për t'u siguruar që të ndiheni sa më rehatshëm në ambientin tonë. Mundohemi gjithmonë të ndjeheni si në shtëpinë tuaj dhe të relaksoheni plotësisht. Nëse kërkoni një vend për të shijuar një ushqim të mrekullueshëm, Marigona është zgjedhja e duhur. Ju do të keni mundësinë për të provuar një shumëllojshmëri të gjerë të ushqimeve, nga tradicionalja deri te peshku. Gjithashtu, ushqimet e kuzhinës sonë janë të përgatitura me kujdes nga kuzhinieri ynë me përvojë dhe do të sigurojnë një shije unike që do t'ju mbetet në kujtesë. Ne zotohemi për një mikpritje të ngrohtë dhe një ambient të shkëlqyeshëm për të shijuar ushqimin. Për shkak të reputacionit tonë dhe cilësisë së shërbimit, Marigona është një destinacion i preferuar për të kaluar kohë me familjen dhe miqtë. Ju ftojmë të na vizitoni dhe të përjetoni përvojën tonë gastronomike dhe shijoni një ambient relaksues dhe të ngrohtë.

Salla e madhe

Në sallën e madhe ka gjithsej 25 tavolina. Ka nje ambient te bukur dhe modern.

Ushqime

Ne restaurant Marigona mund te gjeni ushqime te shumellojshme nga tradicionalja deri te peshku.

Ambienti

Ambienti i jashtëm është i rrethuar nga gjelbrimi e natyra.

Salla e vogël

Në sallën e vogël ka gjithsej 11 tavolina. Ka nje ambient te bukur dhe modern.

NA KONTAKTONI

Tel: +383 44 88 44 33
Email: restaurantvillamarigona@gmail.com
Adresa: Magjistralja, Prishtinë-Ferizaj (afër QMI)